Πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 16 Σεπτεμβρίου το πρωί στα γραφεία της ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας και της Α’ Φασης του Κυπέλλου.

Σε ότι αφορά το Κύπελλο ο ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ θα αντιμετωπίσει εκτός έδρας την ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ.

Ο ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ θα φιλοξενήσει τον ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟ και ο ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 θα παίξει εκτός έδρας με τον ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ.

Με ντέρμπι θα ξεκινήσει τις φετινές του υποχρεώσεις στο πρωτάθλημα ο ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ο οποίος στην πρώτη αγωνιστική θα τεθεί αντιμέτωπος με τον ΘΡΙΑΜΒΟ ΛΟΥΡΟΥ στον Λούρο.

Ο ΑΟ ΠΛΑΓΙΆΣ θα φιλοξενήσει την 1η αγωνιστική τον ΕΘΝΙΚΌ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

1η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
2η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
3η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
4η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
5η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
6η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
7η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-ΚΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
8η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥΑ.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
9η Αγωνιστική
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ Α

Κύπελλο Ελλάδας Ερασιτεχνικών Ομάδων Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ, περιόδου 2022-2023

Α’  ΦΑΣΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ Ε.Π.Σ.ΠΡΕΒ.-ΛΕΥΚ., Α’ ΦΑΣΗ – ΖΕΥΓΑΡΙΑ
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ
ΝΕΟΙ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΥΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ
ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ